Godziny otwarcia

Pon - Pt   w godz. od 13.00 do 20.00
Sobota    w godz. od 11.00 do 19.00
Niedziela w godz. od 13.00 do 19.00

Nasz adres

Sala Zabaw "JAŚ"

ul. Połabska 1
57-300 Kłodzko

tel. 693-419-603
email: kontakt@salazabawjas.pl

Wizyt
Dzisiaj: 4Wszystkich: 92398

Dmuchańce

Firma Sala Zabaw „Jaś” jest przedsiębiorstwem, którego celem jest uszczęśliwianie dzieci. Istniejemy od listopada 2008 r., nasza siedziba mieści się w Kłodzku. Już kolejny sezon letni można spotkać nas na różnego rodzaju imprezach plenerowych w całej Kotlinie Kłodzkiej i nie tylko.

Zajmujemy  się zaopatrzeniem wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości w sprzęt rekreacyjno - rozrywkowy. Oferujemu sprzęt na każdą okazję, od małych imprez rodzinnych po pikniki, dni miast, dożynki, festyny, imprezy firmowe i integracyjne. Nasz sprzęt posiada wszystkie wymagane atesty a dla bezpieczeństwa uczestników posiadamy ubezpieczenie OC.

Polecamy nasze usługi na imprezy biletowane jak i na opłacane z góry. Posiadamy zróżnicowany sprzęt oraz wiele wariantów współpracy- każdy znajdzie coś dla siebie. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem i siła napędową do kolejnych wyzwań.

Wszystkie prezentowane na tej stronie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe są naszą własnością. Z roku na rok coś przybywa, śledzimy nowości, pozyskujemy informacje od naszych partnerów i staramy się sprostać oczekiwaniom. Fotografie są autentyczne, a sprzęt można obejrzeć w magazynie.

 • dron 1_1x1.jpg

  Oferta na rok 2020

  Oferta naszych dmuchańców. Wszystkie prezentowane na tej stronie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe są naszą własnością. Z roku na rok coś przybywa, śledzimy nowości, pozyskujemy informacje od naszych partnerów i staramy się sprostać oczekiwaniom. Fotografie są autentyczne, a sprzęt można obejrzeć w magazynie.

  Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=JaD7drb-E74

   

 • 1 paint_1x1.jpg

  Warunki wynajmu

  Prosimy o zapoznanie się z warunkami wynajmu urządzeń i usług rekreacyjno-rozrywkowych.

 • 2 paint_1x1.jpg

  Wymagania techniczne

  Przy zamawianiu naszych atrakcji prosimy o zwrócenie uwagi czy na miejscu instalacji są zapewnione odpowiednie warunki techniczne.

 • 3 paint_1x1.jpg

  Formy płatności

  Prosimy o zapoznanie się z formami współpracy i rozliczeń płatności.

 • zjezdzalnie 2 paint_1x1.jpg

  Transport

  Informacje dotyczące kosztów dowozu urządzeń na miejsce imprezy.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Facebook