Godziny otwarcia
Nasze godziny pracy to:
Pon - Pt godz. 13.00 - 20.00
Sobota godz. 11.00-19.00
Niedziela godz. 13.00-19.00
Nasz adres

Sala Zabaw "JAŚ"

ul. Połabska 1
57-300 Kłodzko

tel. 693-419-603
email: kontakt@salazabawjas.pl

Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju

Wizyt
Dzisiaj: 8Wszystkich: 129061

Dmuchańce

Firma Sala Zabaw „Jaś” jest największą firma zajmujaca sie wynajmem oraz obsługą imprez plenerowych w kotline kłodzkiej.

Istniejemy od listopada 2008 r., nasza siedziba mieści się w Kłodzku. Już kolejny sezon letni można spotkać nas na różnego rodzaju imprezach plenerowych w całej Kotlinie Kłodzkiej i nie tylko.

Zajmujemy  się zaopatrzeniem wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości w sprzęt rekreacyjno - rozrywkowy. Oferujemu sprzęt na każdą okazję, od małych imprez rodzinnych po pikniki, dni miast, dożynki, festyny, imprezy firmowe i integracyjne. Nasz sprzęt posiada wszystkie wymagane atesty a dla bezpieczeństwa uczestników posiadamy ubezpieczenie OC.

Polecamy nasze usługi na imprezy biletowane jak i na opłacane z góry. Posiadamy zróżnicowany sprzęt ( obecnie około 15 urządzeń) oraz wiele wariantów współpracy- każdy znajdzie coś dla siebie. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, a zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem i siła napędową do kolejnych wyzwań.

Posiadamy własną flotę smochodową, którą dostarczany sprzęt do klientów.

Wszystkie prezentowane na tej stronie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe są naszą własnością. Z roku na rok coś przybywa, śledzimy nowości, pozyskujemy informacje od naszych partnerów i staramy się sprostać oczekiwaniom. Fotografie są autentyczne, a sprzęt można obejrzeć w magazynie.

 • Charekterystyka urządzeń

  Oferta naszych dmuchańców. Wszystkie prezentowane na tej stronie urządzenia rekreacyjno-rozrywkowe są naszą własnością. Z roku na rok coś przybywa, śledzimy nowości, pozyskujemy informacje od naszych partnerów i staramy się sprostać oczekiwaniom. Fotografie są autentyczne, a sprzęt można obejrzeć w magazynie.

  Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. https://www.youtube.com/watch?v=JaD7drb-E74

   

 • Wymagania techniczne

  Przy zamawianiu naszych atrakcji prosimy o zwrócenie uwagi czy na miejscu instalacji są zapewnione odpowiednie warunki techniczne.

 • 295809938_429845995867957_967793863106231265_n_1x1[2].jpg

  Transport

  Informacje dotyczące kosztów dowozu urządzeń na miejsce imprezy.

 • IMPREZY PLENEROWE- warunki wynajmu

  Prosimy o zapoznanie się z warunkami wynajmu urządzeń i usług rekreacyjno-rozrywkowych.

 • IMPREZY PLENEROWE-formy płatności

  Prosimy o zapoznanie się z formami współpracy i rozliczeń płatności.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook